Про внесення змін до рішення 18 сесії 7-го скликання від 09.10.2018 р. № 379 «Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для передачі їх у власність»

Житомирської області

восьма сесія                                                                                                          VII скликання

_______________                                                                                                      №

Про внесення змін до рішення 18 сесії

7-го скликання від 09.10.2018 р. № 379

«Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення меж

земельних ділянок в натурі для передачі їх у власність»

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,33,40,116,118,121,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши звернення гр. Сергієнко Олени Миколаївни, Чуднівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни у Витяг з додатку до рішення 18 сесії 7-го скликання від 09.10.2018 р. №379  «Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для передачі їх у власність»:

1. викласти  п.2 Витягу з додатку до рішення 18 сесії Чуднівської міської ради 7-го скликання від 09.10.2018 р. №379 у новій редакції:

Прізвище, ім'я,

по батькові

Адреса розташування земельної ділянки

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка (га)

Для ведення особистого селянського господарства (га)

Гаражне будівництво (га)

Сергієнко Олена Миколаївна

м. Чуднів, вул. Річна, 29

0,0757

0,0512

В.о. міського голови                                                                                            Г.ВЕРБЕЛЬЧУК