Про внесення змін до рішення 3 сесії 7-го скликання від 09.04.2019 р. № 136 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для передачі їх у власність гр. Чишуку М.М.»

Житомирськоїобласті

восьма сесія                                                                                              VII скликання

_______________                                                                                                   №

Про внесення змін до рішення

3 сесії 7-го скликання від 09.04.2019 р.

№ 136 «Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельних ділянок в натурі

для передачі їх у власність гр. Чишуку М.М.»

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.1,2 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості)земельних часток (паїв)», ст.12,33,40,116,118,121,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши звернення гр. Чишука Миколи Михайловича, Чуднівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 3 сесії 7-го скликання від 09.04.2019 р.№ 136«Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для передачі їх у власність гр. Чишуку М.М.»:

1. викласти п.1 рішенняу новій редакції:

- Надати гр. Чишуку Миколі Михайловичу дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Бабушківського старостинського округу Чуднівської міської ради. Земельна ділянка №391 загальною площею 5,1517 га, в тому числі 4,8117 га (рілля) та 0,3400 га (пасовище), взамін сертифіката на право земельну частку (пай) серія ЖТ 0276837, реформованого КСП ім. Кутузова, який успадкований ним від Захаренка Дмитра Петровича на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом серія ННА №999978 від 27.03.2018 року.

В.о. міського голови                                                                      Г.С.ВЕРБЕЛЬЧУК