Про внесення змін до рішення 3 сесії 7-го скликання від 09.04.2019 р. № 145 «Про надання гр. Макаренку І.Я. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування підприємств торгівлі»

Житомирської області

Восьма сесія                                                                                VII скликання

_______________                                                                                   №

Про внесення змін до рішення

3 сесії 7-го скликання від 09.04.2019 р.

№ 145 «Про надання гр. Макаренку І.Я.

дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки для будівництва

та обслуговування підприємств торгівлі»

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні”,  ст. 89, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст.25, 27 Закону України «Про землеустрій», розглянувши звернення гр. Макаренка Івана Яковича,  Чуднівська  міська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення3 сесії 7-го скликання від 09.04.2019 р.№ 145 «Про надання гр. Макаренку І.Я. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування підприємств торгівлі»:

1. викласти п.1рішення в наступній редакції:

• Надати гр. Макаренку Івану Яковичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,із земель громадської та житлової забудови, орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування підприємств торгівлі (класифікатор 03.07), розташованої по вул. Житомирській, 20, м. Чуднів на території Чуднівської міської ради.

В.о. міського голови                                                                   Г. ВЕРБЕЛЬЧУК