Про внесення змін до рішення 32 сесії 6-го скликання від 02.12.2014 р.№ 590 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність Барсуковій Т.А.»

11.12.2019

ЧУДНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

дванадцята сесія                                                                               VII  скликання

_______________                                                                           № ___________

Про внесення змін до рішення 32 сесії 6-го скликання

від 02.12.2014 р.№ 590 «Про затвердження технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

меж земельної ділянки в натурі та передачу її у

власність Барсуковій Т.А.»

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні”, ст. 89, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст.25, 27 Закону України «Про землеустрій», розглянувши звернення гр. Барсукової Тетяни Анатоліївни, враховуючи рекомендації постійних комісій, міська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення  32 сесії 6-го скликання від 02.12.2014 р.№ 590 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність Барсуковій Т.А.» :

1. викласти п.2 в наступній редакції:

1. Передати гр. Барсуковій Тетяні Анатоліївні у власність земельну ділянку, кадастровий №1825855100:01:001:0856, площею 0,0931 га, яка розташована в м. Чуднів, вулиця Молодіжна №13, для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

В.о.міського голови                                                                       Сергій Костяков