Житомирської області

восьма сесія                                                                                              VII скликання

_______________                                                                                                     №

Про внесення змін до рішення4 сесії 7-го скликання

від 29.05.2019 р.№ 273 «Про затвердження технічної

документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва

та обслуговування житлового будинку, господарських будівель

і споруд та для ведення особистого селянського господарства та

передачу їх у власність гр. Циганку В.Д. та Циганок В.М.»

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні”, ст. 89, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст.25, 27 Закону України «Про землеустрій», розглянувши звернення гр. Циганка Василя Дмитровича та гр. Циганок Валентини Миколаївни,  Чуднівська  міська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 4 сесії 7-го скликання від 29.05.2019 р.№ 273 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства та передачу їх у власність гр. Циганку В.Д. та Циганок В.М.»:

1. викласти п.2,3в наступній редакції:

1. Передати гр. Циганку Василю Дмитровичу та гр. Циганок Валентині Миколаївні земельну ділянку загальною площею 0,1000 га, кадастровий номер 1825855100:01:001:1028 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01.), яка розташована за адресою м. Чуднів, вул. Лугова, 12, Житомирської області, Чуднівського району,у спільну часткову власність у розмірі ½ частки кожному .

1. Передати гр. Циганку Василю Дмитровичу та гр. Циганок Валентині Миколаївні земельну ділянку загальною площею 0,0295 га, кадастровий номер 1825855100:01:001:1029для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою м. Чуднів, вул. Лугова, 12, Житомирської області, Чуднівського району, у спільну часткову власність у розмірі ½ частки кожному.

В.о. міського голови                                                                                Г.ВЕРБЕЛЬЧУК