Про внесення зміни до структури Чуднівської міської ради

ГЕРБ

ЧУДНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

восьма сесія                                                         VII  скликання

25.10.2019                                                                                                  №

Про внесення зміни до структури

Чуднівської міської ради

Відповідно до пункту 5 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з виробничою необхідністю Чуднівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення № 8 першої сесії Чуднівської міської ради  VII скликання від 15.01.2019 року «Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату Чуднівської міської ради», а саме:

1) Ввести в структуру та штатну чисельність Чуднівської міської ради три штатні одиниці кочегарів.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та комунальної власності.

В.о. міського голови                                                      Галина ВЕРБЕЛЬЧУК