Чуднівська громада

Житомирська область

Про встановлення розмірів ставок єдиного податку.

 

У К Р А Ї Н А

Чуднівська   міська   рада

Житомирської    області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Четверта     сесія                                    VII  скликання

 

від  ___________ 2019 року            №_____

           

Про встановлення розмірів ставок  єдиного податку.

 

         Керуючись статтями 140, 143, 144 Конституції України,                           статтями 10, 12, 293 Податкового Кодексу України,  пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,                        Чуднівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Встановити на території Чуднівської міської ради ставки єдиного податку для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності,  згідно з додатком.   

 

          2.Міськвиконкому оприлюднити дане рішення  в інформаційному суспільно-політичному виданні Чуднівської міської ради газеті «Чуднівська фортеця» та на офіційному сайті міської ради.    

  

          3.Один примірник рішення направити Чуднівському відділенню Бердичівського управління ГУ ДФС у Житомирській області  до 15 липня 2019 року.

 

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         В.о.міського голови                                                     Г.С.Вербельчук

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення ____ сесії Чуднівської

міської ради   від ____2019 року  № ___

 

  ЄДИНИЙ ПОДАТОК

 

              1.Платники єдиного податку                    

            Суб’єкти   господарювання,   які   застосовують  спрощену   систему

оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку :

            1)перша група - фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та /або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень;

            2)друга група - фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що відповідають сукупності таких критеріїв:

            не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

            обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

            Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб-підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи-підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи.

            При розрахунку середньооблікової кількості працівників застосовується визначення Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями.

         2. Ставки єдиного податку.

          

      2.1.Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі- прожитковий мінімум), другої  групи– у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної  заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового( звітного) року ( далі – мінімальна заробітна плата),  третьої групи - у відсотках до доходу (відсоткові ставки).

        2.2. Фіксовані  ставки   єдиного   податку   встановлюються  для  фізичних осіб - підприємців,  які здійснюють господарську діяльність,  залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

         1) для першої групи платників єдиного податку -  10   відсотків розміру прожитковому мінімуму,

         2) для другої групи платників єдиного податку –  10   відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

 

         2.3. У разі здійснення платниками єдиного податку першої  і другої  груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

          2.4. У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської,  селищної  або  міської  ради  застосовується  максимальний  розмір  ставки

єдиного  податку,  встановлений  статтею 293 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями для відповідної групи таких платників єдиного податку.

3. Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік, для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал,  що визначено статтею 294 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями.

 

 

 

 

 

 

 

В.о. міського голови                                                         Г.С.Вербельчук

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь