Про встановлення ставки акцизного податку від реалізації підакцизних товарів на території Чуднівської міської ради на 2020 рік.

04.05.2019

ЧУДНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пята сесія                                                           VII  скликання

_______________                                                                                        №

Про встановлення ставки акцизного

податку від реалізації підакцизних товарів

на території Чуднівської міської ради на 2020 рік

Відповідно до пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , п.п 12.4.4 пункту 12.4 та підпункту 215.3.10, пункту 215.3 статті 215 Податкового Кодексу України (із змінами та доповненнями) від 28.12.2014 року,

В И Р І Ш И Л А:

1.Встановити ставку акцизного податку у розмірі 5 відсотків від вартості реалізації (з ПДВ) суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Чуднівської міської ради.

2. Дане рішення довести до відома суб’єктів господарювання.

3. Рішення оприлюднити в установленому законодавством України порядку.

4. Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та комунальної власності.

6. Копію рішення направити  до Бердичівського управління  ГУ ДФС у Житомирській області.

В.о.міського голови                                                    Г.С. ВЕРБЕЛЬЧУК