Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік

04.06.2019

ГЕРБ

ЧУДНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пята сесія                                                           VII  скликання

_______________                                                                                        №

Про встановлення ставок податку на нерухоме

майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік

Керуючись ст. 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 №483«Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», Податковим Кодексом України, міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території міської ради:

1) Ставки податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) Пільги для фізичних та юридичних осіб надаються відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, згідно з додатком 2.

2.  Затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міської ради, згідно з додатком 3.

3. Оприлюднити рішення в місцевих засобах масової інформації та на офіційному сайті  міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови  П.А.Пруса.

5. Рішення Чуднівської міської ради від 04.06.2015 року № 668  визнати таким, що втратило чинність.

6. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

В.о. міського голови                                               Г.С.Вербельчук