Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського  господарства з передачею її у власність  гр. Лонській Ю.І.

Житомирської області

восьма сесія                                                                                    VII скликання

_______________                                                                                    №

Про затвердження  технічної  документації

із  землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)

для ведення особистого селянського  господарства

з передачею її у власність  гр. Лонській Ю.І.

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні”,  ст. 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст.25,ст.27 Закону України «Про землеустрій», розглянувши  технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,2390 га (для ведення особистого селянського  господарства -  0,2390га (01.03)) на замовлення гр. Лонської Юлії Іванівни та розташовані в с. Дідківці вул. Л.Українки Чуднівського району Житомирської області, міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,2390 га (для ведення особистого селянського  господарства -  0,2390 га (01.03)) на замовлення гр. Лонської  Юлії  Іванівни та розташовані в с. Дідківці вул. Л. Українки Чуднівського району, Житомирської області.

2. Передати у власність гр. Лонській Юлії Іванівні земельну ділянку загальною площею 0,2390 га, кадастровий номер 1825882402:02:001:0229 для ведення особистого селянського господарства (01.03), яка розташована в        с. Дідківці, вул. Л.Українки, Чуднівського району, Житомирської області.

В.о. міського голови                                                                          Г.ВЕРБЕЛЬЧУК