Про затвердження детального плану території земельної ділянки деревообробному підприємству ТОВ «НОР ТУН»

05.06.2019

ЧУДНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

п’ята сесія                                                         VII  скликання

2019                                                                                             №

Про затвердження детального плану

території земельної ділянки

деревообробному підприємству ТОВ «НОР ТУН»

Керуючись пунктом 42 частини першої статті 26Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини восьмої статті 19Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», розглянувши зверненнядиректора ТОВ «НОР ТУН» від 06.06.2019 р. № 06/06-01 щодо затвердження детального плану території,міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити детальний план території власної земельної ділянки площею 2,0130 га кадастровий номер 1825855100:01:001:0211 для можливості реконструкції будівель та споруд підприємства за адресою: м. Чуднів, вул. Макаренка, 8 Чуднівського району Житомирської області.

2. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства міської ради забезпечити оприлюднення детального плану території  протягом 10 днів з дня його затвердження на офіційному веб-сайті Чуднівської міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дячука В.М..

В.о. міського голови                                                           Г.С.ВЕРБЕЛЬЧУК