Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Проект рішення "Про Порядок проведення конкурсу на право оренди та Типовий договір оренди майна, що належить до комунальної власності Чуднівської міської ради"

19.07.2019

Проект

ЧУДНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Житомирської області

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

__________                                                                                          № _______

 

Про Порядок проведення конкурсу на право оренди та Типовий договір оренди майна, що належить до комунальної власності Чуднівської міської ради

 

Відповідно до ст.ст. 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про оренду державного та комунального майна», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності Чуднівської міської ради, міська рада 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити:

1.1. Порядок проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності Чуднівської міської ради (додаток 1).

1.2. Типовий договір оренди  індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що належить до комунальної власності Чуднівської міської ради (додаток 2).       

2. Визнати такими, що втратив чинність п. 1.2. «Положення про оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста (Додаток 2)» рішення міської ради від 23.05.2014 № 495 «Про затвердження Положень з питань розпорядженням комунальним майном територіальної громади міста».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань з питань планування бюджету та комунальної власності.

 

 

В.о. міського голови                                                        Г. ВЕРБЕЛЬЧУК

 

Завантажити документ:https://rada.info/upload/users_files/04344952/1888c411d769164f4ea7b63a95bdeb91.doc