Чуднівська громада

Житомирська область

Проєкти рішень XXII сесії VIII скликання

Про Програму організації поховання померлих окремих категорій громадян на території Чуднівської територіальної громади на 2023-2025 роки

Про затвердження положення про відділ містобудування, архітектури, земельних відносин та екології Чуднівської міської ради

Про затвердження Положення про відділ комунальної власності та житлово–комунального господарства Чуднівської міської ради

Про затвердження Положення про відділ  бухгалтерського обліку,  звітності та господарського  забезпечення Чуднівської міської ради

Про затвердження Положення про сектор економічного, агропромислового розвитку та  інвестицій Чуднівської міської ради

Про затвердження Положення    про сектор цифровізації та інформаційної діяльності.

Про затвердження Положення про порядок встановлення тарифів на платні послуги та використання коштів, отриманих комунальною установою «Трудовий архів Чуднівської міської ради»

Про затвердження Програми підтримки та розвитку комунальної установи «Трудовий архів Чуднівської міської ради» на 2023-2025 роки

Про реорганізацію юридичної особи Стовпівської гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області шляхом приєднання до Будичанської гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області

Про реорганізацію юридичної особи Красногірської гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області шляхом приєднання до Красносільської гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області.

Про реорганізацію юридичної особи Дідковецької гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області шляхом приєднання до Карвинівської гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області.

Про реорганізацію юридичної особи Дубищенської гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області шляхом приєднання до КЗ “Чуднівський ліцей” Чуднівської міської ради Житомирської області

Про зміну типу П'ятківської гімназії Чуднівської міської ради.

Про затвердження Положення про порядок встановлення тарифів на платні послуги та використання коштів, отриманих комунальною установою «Трудовий архів Чуднівської міської ради»

Про встановлення орендної плати фінансовому відділу Чуднівської міської ради

Про включення до Переліку другого типу обєктів комунальної власності Чуднівської міської ради для передачі в оренду без проведення аукціону

Про затвердження звітів про незалежну оцінку вартості комунального майна

Земельні питання:

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Божук В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Бурій Н.П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. Вергелюк Т.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для ведення особистого селянського господарства гр. Воложинському Р.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Вчерашнюк В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. Громовій Є.Є.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Корженку В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Косюк А.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Косюк С.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Криковлюк Г.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. Малецькій Т.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. Нікіренкову Ю.Ю.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Пилипчук Н.З.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Побережнюку О.Р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Полторакіній В.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. Радушинській С.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Степанчуку В.Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства гр. Шепко Н.М.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Лабунцю П.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Липовецькій Н.С.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Машталяру С.О.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Мельник М.П.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Невмержицькій Н.І.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Нестерчуку В.К.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Опрелянському М.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у спільну часткову власність гр. Поліщук А.О., Поліщуку Ю.Ю.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Рижку С.Л.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Синявському А.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Синявському В.А.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Смоляр Т.О.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Табачук Н.С.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Фельдман Р.Р.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Ярош Л.П.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Щенявському Д.М.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Шелесту Л.М. 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Тичинській Л.А.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Присяжнюку О.А.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Опрелянській Р.І.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Молозіній Н.Б.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Михальчук О.І.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Лутай І.М.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Лізуновій Н.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у спільну часткову власність гр. Куліш Н.Д., Рудику І.Д.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Крилову О.О.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Кралюку Д.О.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Катюсі Л.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Горобцю Ю.А.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Говоруну Ю.С.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Вакулюк В.Ю.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Артемчуку А.В.

Про виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) власнику земельної частки паю гр. Андріюку В.Д.

Про внесення змін до рішення 6 сесії 8-го скликання від 30.07.2021 р. № 1147 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель  гр. Кільніцькій В.І.»

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельних ділянок, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії АТ «Житомиробленерго» загальною площею 0,0114 га

Про затвердження проекту землеустрою для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії АТ «Житомиробленерго» площею 0,0004 га

Щодо передачі в користування на умовах оренди земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії АТ «Житомиробленерго» загальною площею 0,0114 га

Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0004 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії  АТ «Житомиробленерго»

Щодо передачі в користування на умовах оренди земельної  ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії АТ «Житомиробленерго»

Щодо передачі в користування на умовах оренди земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії АТ «Житомиробленерго»

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0004 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії  АТ «Житомиробленерго»

Про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) власнику земельної частки паю гр. Кравчуку О.С.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікацій  ТОВ «лайфселл»  в межах с. Дриглів.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікацій  ТОВ «лайфселл» в с.Красносілка.

Про розгляд звернення керівника ФГ «Іващенко Леоніда Іващенка щодо передачі в користування на умовах оренди земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) власнику земельної частки паю гр. Борисовій М.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) власнику земельної частки паю гр. Сірик І.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) власнику земельної частки паю гр. Старук Н.Л.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва членам реформованого КСП «Пам’ять Леніна» П’ятківської сільської ради.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, нерозподілених земельних часток (паїв), з  подальшою передачею їх у оренду ФГ «Іващенко».

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, невитребуваних земельних часток (паїв), ФГ «Іващенко», за межами с. Рижів.

Про розгляд звернення керівника ФГ «М-Фарм» Міненка Ю.А. щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, невитребуваних земельних часток (паїв)

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення громадського пасовища на території Тютюнниківського старостинського округу

Про затвердження проекту землеустрою для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  ПП ПАФ «ЛАН».

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (ві дновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій ПрАТ «ВФ Україна»

Про розгляд звернення директора Чуднівського кооперативного ринку гр. Іванюк І.В. щодо передачі в користування на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури

Про розгляд  звернення  представника ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» Шиманського О.М. щодо заключення договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій, в с. Дриглів

Про розгляд звернення ФОП Самкова Р.М. щодо заключення договору оренди землі та встановлення орендної плати кадастровий номер 1825887201:03:002:0183

Про розгляд звернення ФОП Самкова Р.М. щодо поновлення договору оренди землі та встановлення орендної плати кадастровий номер 1825887200:04:000:0522

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для рибогосподарських потреб гр.  Тальку Л.В.

Про розгляд  звернення  представника ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» Шиманського О.М.

щодо заключення договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій, за межами с.Михайленки

Про розгляд звернення гр. Хабази Т.П. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Едем-СК»

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки, що перебуває у користуванні  гр. Цапуна  Ю.А.

Про розірвання договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій, за межами с.Михайленки

Про розірвання договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій, в с.Дриглів

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб, площею 4,7436 га

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0400 га, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій  ПрАТ «Київстар».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікацій  ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» в с. Гремяче.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікацій  ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» в с. Карвинівка.

Про розгляд звернення щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачі її у власність  гр. Дорощуку М.Ю.

Про розгляд звернення гр. Левик О.В. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачі її у власність

Про розгляд звернення гр. Левика П.І. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та передачі її у власність.

Про розгляд звернення гр. Левика П.І. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачі її у власність.

Про розгляд звернення гр. Левика Ю.І. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачі її у власність.

Про розгляд звернення гр. Левик Я.В. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачі її у власність.

Про розгляд звернення щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачі її у власність  гр. Майчук Л.Ф.

Про розгляд звернення щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачі її у власність  гр. Мошонцю В.В.

Про розгляд звернення щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачі її у власність  гр. Сагайдачній В.О.

Про розгляд звернення щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачі її у власність  гр. Сагайдачній В.О.

Про розгляд звернення гр. Хабази В.В. щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.

Про розгляд звернення голови ФГ «Іващенко» Іващенка Л.В. щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, невитребуваних земельних часток (паїв)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, з передачею у власність гр. Кралюку Д.О.

Про розгляд  звернення  представника ТОВ «УКРТАУЕР» Чумаченка В.В. щодо встановлення орендної плати за користування земельною ділянкою для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь