Чуднівська громада

Житомирська область, Чуднівський район

Протокол № 2

Протокол № 2

засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності Чуднівської міської ради

            

м. Чуднів                                                                                         19 липня 2019 року

 

Присутні:

Дячук Володимир Миколайович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії;

Козир Сніжана Миколаївна – головний спеціаліст відділу економічного розвитку та комунальної власності міської ради, секретар комісії;

Члени комісії:

Брох Володимир Вікторович – начальник відділу правової та кадрової роботи міської ради;

Довгаль Олег Михайлович – начальник відділу економічного розвитку та комунальної власності міської ради;

Тарасюк Тамара Анатолівна – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення міської ради.

Запрошені:

Захарченко С.В. – начальник відділу культури, молоді та спорту міської ради;

Шиманович С.Г. – директор ПП «Бюро незалежних оцінок».

Відсутні:

Пятецький Василь Васильович – депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Відкрив засідання голова конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності Чуднівської міської ради Дячук В.М. з пропозицією розпочати засідання та оголосив порядок денний засідання комісії.

 

Порядок денний:

 

1. Розгляд поданих ПП «Бюро незалежних оцінок» підтвердних документів з метою з'ясування їх відповідності вимогам Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності територіальної громади м. Чуднів, затвердженого рішенням 37 сесії міської ради 6 скликання від 30.09.2015 року, для відбору виконавця робіт із проведення експертної грошової оцінки майна комунальної власності приміщення кімнати на другому поверсі Чуднівського міського будинку культури площею 31,6 кв. м., за адресою м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 95 та конкурсної пропозиції.

 

СЛУХАЛИ: голову комісії Дячука В.М. з пропозицією розпочати засідання та розглянути подані претендентом підтвердних документів з метою з'ясування їх відповідності Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності територіальної громади м. Чуднів, затвердженого рішенням 37 сесії міської ради 6 скликання від 30.09.2015 року, для відбору виконавця робіт із проведення експертної грошової оцінки майна комунальної власності приміщення кімнати на другому поверсі Чуднівського міського будинку культури площею 31,6 кв. м., за адресою м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 95 та конкурсної пропозиції.

Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної форми власності Чуднівської міської ради з метою передачі в оренду приміщення кімнати на другому поверсі Чуднівського міського будинку культури площею 31,6 кв. м., за адресою м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 95, було розміщено на сайті міської ради та в газеті «Чуднівська Фортеця» № 26 від 05.07.2019 року.

На участь у конкурсі щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності Чуднівської міської ради подав документи лише один претендент – Приватне підприємство «Бюро незалежних оцінок», м. Житомир, вул. Київська, 81 (оф 206).

Даний претендент подав підтвердні документи, які відповідають вимогам Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності територіальної громади м. Чуднів, затвердженого рішенням 37 сесії міської ради 6 скликання від 30.09.2015 року та конкурсну пропозицію, де запропоновано:

  • вартість робіт – 1700 грн.
  • термін виконання – 4 календарних дні.

Відповідно до п. 16 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності територіальної громади м. Чуднів, затвердженого рішенням 37 сесії міської ради 6 скликання від 30.09.2015 року комісія

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Рекомендувати начальнику відділу культури, молоді і спорту міської ради укласти з ПП «Бюро незалежних оцінок» договір на виконання робіт із експертної грошової оцінки приміщення кімнати на другому поверсі Чуднівського міського будинку культури площею 31,6 кв. м., за адресою м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 95.

2. Інформацію про результати конкурсу розмістити на сайті міської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь