ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВУ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА СТЕПАНОВИЧА ХОМИЧА

Шановний Олександре Степановичу!

Прийміть щирі вітання з Днем народження. Бажаємо Вам щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь – яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, в серці – добре і сонячно від людської вдячності.

Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро повертається сторицею! Міцного Вам здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної роботи на благо нашої славної Чуднівщини.

Хай Ваша невичерпна енергія заряджає ще не один потрібний людям проект, а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу і процвітання.