Технологічна картка адміністративної послуги Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування

ЗАТВЕРДЖЕНО:

В.о. міського голови

Чуднівської міської ради

/підпис існує/   С.М.Костяков

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

РЕЄСТРАЦІЯ / ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ/ПЕРЕБУВАННЯ

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Структурні підрозділи, відповідальні за етапи

Строк виконання

етапів (днів)

1

Прийом вхідного пакету документів, що подається заявником або його законним представником для оформлення реєстрації / зняття з реєстрації місця проживання/перебування.

Начальник відділу / головний спеціаліст

Відділ з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та ведення реєстру громади

У день надходження

2

Перевірка належності документа, до якого вносяться відомості про місце проживання/зняття/перебування, правильності заповнення заяви та наявності документів, необхідних для реєстрації/зняття з реєстрації  місця          проживання/перебування,       що подаються  заявником.

У день надходження

3

Реєстрація вхідного пакету документів, заяви про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування.

надходження

4

Прийняття рішення про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування або прийняття рішення про відмову у реєстрації /знятті з реєстрації місця проживання/перебування.

5

Відомості  про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання вносяться до паспорта громадянина України, тимчасового посвідчення громадянина України, посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист.

Відомості про реєстрацію місця перебування  — до довідки про звернення за захистом в Україні.

Відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання вносяться до паспорта громадянина України:

у вигляді книжечки (зразка 1994 року) — шляхом проставлення в ньому штампа реєстрації місця проживання особи за формою згідно з  додатком 1 до Правил, або штампа зняття з реєстрації місця проживання особи за формою згідно з додатком 2 до Правил;

у формі картки (зразка 2015 року) — шляхом внесення інформації до безконтактного електронного носія, який імплантовано у такий паспорт, у разі наявності робочих станцій та підключення органу реєстрації до Єдиного державного демографічного реєстру.

У разі не підключення органу реєстрації до Єдиного державного демографічного реєстру особі видається довідка про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання, а внесення інформації до безконтактного електронного носія здійснюється територіальним підрозділом ДМС на підставі такої довідки.

6

Видача  заявнику/законному представнику документа,  до якого вносяться відомості про реєстрацію / зняття з реєстрації місця проживання/перебування.

7

Оскарження.

У встановленому

законодавством порядку