Архітектурно-містобудівна рада

2021 рік

• Фото без опису Протокол №1 засідання архітектурно-містобудівної ради від 16.09.2021р.

2022 рік

• Фото без опису Протокол №1 засідання архітектурно-містобудівної ради від 05.04.2022р.

Рішенням 20 сесії VIIІ скликання Чуднівської міської ради  від 23.12.2022 року № 2021 в структурі виконавчих органів Чуднівської міської ради ліквідовано сектор містобудування та архітектури міської ради.

Враховуючи те, що у відділі архітектури, містобудування, земельних відносин та екології міської ради не достатня кількість працівників, які мають відповідну вищу освіту та досвід роботи у сфері містобудування та архітектури для призначення на посаду заступника та секретаря ради, і те, що лише один фахівець у сфері будівництва, містобудування та архітектури виявив бажання прийняти участь у роботі згаданої ради, - архітектурно-містобудівну раду при відділі архітектури, містобудування, земельних відносин та екології Чуднівської міської ради не сформовано.

Згідно із пунктом 3.5. Типового положення про архітектурно-містобудівні ради, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 року №108, у  разі  неспроможності   формування   ради   згідно   з пунктами 3.2,  3.3  цього Типового положення питання розглядаються Радою вищого рівня.