Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Новини громади

Оперативно про коронавірус в Україні: брифінг МОЗ 7 квітня

Дата створення: 15:10 07.04.2020

Брифінг заступника Міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка 7.04 2020р.

Встановлено тимчасовий пункт прийому хворих на коронавірус (COVID-19)

Дата створення: 14:50 07.04.2020

 На території Чуднівської центральної районної лікарні облаштовано тимчасовий пункт прийому та сортування хворих на коронавірусну хворобу (COVID-19).  За інформацією Міністерства охорони здоров’я, такі пункти розгорнуто по всій Україні на території лікарень першої хвилі госпіталізації. Всі пацієнти з респіраторними симптомами, які звертаються у заклад охорони здоров’я повинні пройти первинне скринінгове медичне розподілення ще до входу у приймальне відділення ( вдягання медичної маски на пацієнта та його супровід, безконтактне вимірювання температури тіла пацієнта, а також короткий збір анамнезу на виявлення респіраторних симптомів). Це надасть медичним працівникам можливість розподіляти пацієнтів залежно від ступеню важкості та госпіталізувати в лікарні лише тих хворих, які потребують цілодобового медичного спостереження. Така схема сприятиме зниженню ризиків інфікування на території лікарні для інших пацієнтів.

Інформаційно-роз'яснювальні матеріали

Дата створення: 10:55 06.04.2020

У зв’язку із заходами з протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, розроблено інформаційно-роз'яснювальні матеріали щодо необхідності дотримання карантину. 

З 6 КВІТНЯ УРЯД ПОСИЛЮЄ КАРАНТИННІ ЗАХОДИ

Дата створення: 18:21 03.04.2020

 Затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. №255  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», якою посилено попередні правила і заборони карантину. 

У Чуднові знову проводять дезінфекцію

Дата створення: 17:16 03.04.2020

  У місті проводиться низка заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції. Одним із засобів профілактики є дезінфекція.

У приміщенні Чуднівської міської ради розпочато пошив захисних масок

Дата створення: 17:46 02.04.2020

  У Чуднові, як і у всій Україні, з впровадженням карантину постала проблема нестачі захисних масок. Як один із первинних засобів захисту від поширення інфекційних хвороб маски через надмірний попит різко подорожчали, а подекуди зовсім зникли з полиць магазинів та аптек. Особливо гостро дефіцит захисних масок відчувають медичні працівники КНП «Чуднівський ЦПМСД» та КНП «Чуднівська центральна районна лікарня», а також працівники відділення поліції, військкомату та військової частини.

«Гаряча лінія» Чуднівської міської ради

Дата створення: 10:30 02.04.2020

  На період карантину у Чуднівській міській раді запроваджено роботу  «гарячої  лінії».

У міській раді відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата створення: 16:22 01.04.2020

 Сьогодні, 1 квітня, у Чуднівській міській раді під головуванням в.о. міського голови Сергія Костякова відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Крім членів комісії у засіданні взяли участь комісар Чуднівського віськового комісаріату Олег Клок, головний лікар КНП «Чуднівський ЦПМСД» Анатолій Скриваник, депутат міської ради Олена Яременко.

У Чуднові проведено дезінфекцію на території лікарні

Дата створення: 16:56 31.03.2020

 Сьогодні, 31 березня, у місті продовжили роботи з проведення дезінфекції в рамках боротьби проти поширення коронавірусної та інших інфекцій. Цього разу працівники комунального підприємства «Благоустрій» в захисних костюмах обробили дезінфікуючим засобом територію КНП «Чуднівська центральна районна лікарня».