Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Новини громади

9 -10 грудня 2019 року в Чуднівському міському будинку школяра проходила міська виставка-конкурс «Зимова казка»

Дата створення: 15:26 11.12.2019

           9 -10 грудня 2019 року в Чуднівському міському будинку школяра проходила міська виставка-конкурс «Зимова казка»,у якій взяло участь 63 учні із шести шкіл громади та позашкільного закладу. Роботи виставки-конкурсу були представлені у таких номінаціях: «Ялинкові прикраси», «Різдвяні вінки», «Новорічні ялинки», «Різдвяні зірки», «Павуки». 

10 грудня у с.Рижів відбувся мітинг-реквієм для вшанування пам’яті земляків наших, які були живцем спалені в роки Великої Вітчизняної Війни.

Дата створення: 15:20 11.12.2019

    10 грудня у с.Рижів біля пам’ятного знаку жертвам Великої Вітчизняної війни відбувся мітинг-реквієм для вшанування пам’яті земляків наших, які були живцем спалені в роки Великої Вітчизняної Війни.

7 грудня, напередодні всесвітнього дня футболу, відбувся захід під назвою «Футбольні звитяги ЧУДНІВЩИНИ»

Дата створення: 09:40 11.12.2019

7 грудня, напередодні всесвітнього дня футболу, відбувся захід під назвою «Футбольні звитяги ЧУДНІВЩИНИ» з нагоди підведення підсумків футбольного сезону 2019 року. Всім відомо, що футбол – це гра мільйонів. Цим видом спорту захоплюються усі, незалежно від статі, віку, статусу, релігійних чи політичних вподобань. Чуднівщина  в цьому напрямку не відстає від усього світу. Захід розпочали із урочистого слова голови федерації футболу Чуднівського району Чорного Юрія Сергійовича. До вітального слова також приєднались голова Чуднівської районної державної адміністрації Хомич Олександр Степанович та заступник  міського голови Дячук Володимир Миколайович.

До уваги платників податків!!!

Дата створення: 15:57 10.12.2019

До уваги платників податків!!!

Цими днями гостями поетичного клубу «Просинь» у Чуднівській міській бібліотеці стали Геннадій Махорін і Світлана Вітер

Дата створення: 09:32 09.12.2019

Цими днями гостями поетичного клубу «Просинь» у Чуднівській міській бібліотеці стали Геннадій Махорін, кандидат історичних наук, докторант національної академії аграрних наук, лауреат премії ім.Івана Огієнка в галузі науки (2018р.), переможець поетичного марафону «Просто на Покрову» (2016р., 1-ше місце), автор біля 70 наукових, краєзнавчих книг і Світлана Вітер, наша землячка, уродженка с.Бейзимівка, де свого часу закінчила загальноосвітню школу, кандидат педагогічних наук, викладач Житомирського національного агроекологічного університету, лауреат літературно-мистецького конкурсу ім. Всеволода Нестайка (2018р.), літературно-мистецького конкурсу «Просто на Покрову» (2019р.), автор двох поетичних збірок. Власне саме презентувати останню, що побачила світ нещодавно у Житомирському видавництві «Рута» під назвою «Суцвіття почуттів на стеблах долі» Світлана Вітер завітала у Чуднів. Цей бібліотечний захід ми провели під час зустрічі з учнями Чуднівського ліцею (учитель Марія Шатківська), представниками педагогічного колективу ліцею та за участі бібліотекарів міської та сільських бібліотек Чуднівської ОТГ. В зустрічі взяла участь також начальник відділу культури, молоді і спорту Чуднівської міської ради Світлана Захарченко. Геннадій Махорін представив під час зустрічі себе цього разу також як автор поетичної збірки «Непричесане слово». Фактично, це збірка пародій на поезії сучасних авторів, а тому викликає цікавість і має велике значення в порядку літератури, гумористичного, критичного жанру. Збірки обох авторів, завдяки цьому заходу, поповнили фонди наших бібліотек.

Шановна громадо, прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування

Дата створення: 10:46 06.12.2019

07 грудня в нашій країни відзначається День місцевого самоврядування — професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Це — свято суспільства, адже без розвитку місцевого самоврядування неможливе майбутнє нашої держави!  Бажаємо від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальної громади,  зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

Щиро вітаємо з Днем Збройних Сил України!

Дата створення: 10:19 06.12.2019

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

Оголошення: студенти Житомирської області запрошуються прийняти участь у соціальному конкурсі та виграти грант на навчання в розмірі 10 000 грн.

Дата створення: 10:14 05.12.2019

В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" діє конкурс для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України.

Щорічно 3 грудня з 1992 року, відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю.

Дата створення: 17:02 03.12.2019

3 грудня, відзначають Міжнародний день інвалідів. У цей день Генеральна Асамблея ООН закликає всі держави і міжнародні організації співпрацювати у проведенні заходів, що сприяють інформуванню громадськості та інтеграції людей з інвалідністю у суспільство.