Постанови про реєстрацію кандидатів у депутати Чуднівської міської ради

Завантажити документи:

1. Постанова №21 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської  області від Житомирської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Додаток до Постанови №21

2. Постанова №23 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської  області від Житомирської обласної  партійної організації Всеукраїнського об`єднання «Батьківщина».

Додаток до Постанови №23

3. Постанова №24 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської  області включених до єдиного та територіальних списків від Житомирської обласної організації політичної партії Республіканська платформа"

Додаток до Постанови №24

4. Постанова №26 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської  областівключених до єдиного та територіальних списків від Житомирської обласної організації Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка".

Додаток до Постанови №26

5. Постанова №28 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської  області включених до єдиного та територіальних списків від Житомирської обласної організації  Політичної партії  "СЛУГА НАРОДУ".

Додаток до Постанови №28

6. Постанова №30 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської  області включених до єдиного та територіальних списків від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА І ЧЕСТЬ"
       Додаток до Постанови №30

7. Постанова №32 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської  області включених до єдиного та територіальних списків від Житомирської регіональної організації Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ "

Додаток до Постанови №32

8. Постанова №34 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської  області від Житомирської територіальної організації Політичної партії "Європейська Солідарність"

Додаток до Постанови №34

9. Постанова №36 "Про виключення  громадянки Кулаківської Майї Марцінівни з єдиного виборчого списку та територіального виборчого списку №2 Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ".

10. Постанова №37 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Чуднівської міської ради Житомирського району Житомирської  області включених до єдиного та територіальних списків від Житомирської обласної організації політичної партії "НАШ КРАЙ"

Додаток до Постанови №37

11. Постанова №39 "Про реєстрацію кандидатів у депутати Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської  області включених до єдиного та територіальних списків від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»"

Додаток до Постанови №39