ОПИТУВАННЯ

Шановні мешканці громади!

Наша громада розробляє Стратегію соціально-економічного розвитку Чуднівської ТГ на 2021-2027 роки. Робоча група проводить це опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку на майбутнє.
    Ваша думка для нас є важливою та обов'язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку нашої громади!
  Ми прагнемо максимально залучити громадськість до цього процесу, щоб створена стратегія якнайкраще відповідала Вашим потребам і очікуванням та була достатньо реалістичною.
 Анкета анонімна, а її результати будуть оброблятись виключно за загальними показниками.
  Ми будемо вдячні за Ваші пропозиції щодо напрямків розвитку громади. Просимо Вас приділити кілька хвилин для заповнення даної анкети.