Чуднівська дитячо-юнацька спортивна школа

Діяльність Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи Чуднівської міської ради направлена на реалізацію законів України «Про фізичну культуру і спорт», «Про освіту», «Про позашкільну освіту»,  актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів Мінмолодьспорту, Положення «Про дитячо-юнацьку спортивну школу», власного Статуту ДЮСШ та інших законодавчих актів України.

Спортивна школа здійснює відбір та підготовку всебічно розвинутих юних спортсменів, спортсменів високих розрядів для збірних команд з видів спорту міста, області та держави, забезпечує зміцнення їх здоров’я та всебічний фізичний розвиток, проводить виховну роботу з учнями.

У  Чуднівській дитячо-юнацькій спортивній школі  працює три відділення: боротьби греко-римської, легкої атлетики та футболу. В  ДЮСШ працює  17 навчальних груп, в яких займається майже 200 дітей.

Вихованці школи займаються на спортивній базі:  міський стадіон «ТЕТЕРІВ», спортивна зала ДЮСШ,  спортивні майданчики  Чуднівського ліцею та Чуднівської ЗОШ №2,  стадіон та спортивна зала с. Тютюнники та Будичанської ЗОШ.

Протягом 2019-2020 року в ДЮСШ проводились відкриті чемпіонати з греко-римської боротьби, легкої атлетики, футболу та футзалу.  З великою масовістю були проведені футбольні турніри з футзалу «Різдвяні канікули» та з нагоди річниці виводу військ з Афганістану, легкоатлетичні змагання «Барви осені».

У відділенні греко-римської боротьби протягом року підготовлено 5 кандидатів у майстри спорту України, 3 спортсмени І-го спортивного розряду та 17 спортсменів масових розрядів. Вихованець відділення,  майстер спорту України Богдан Опрелянський являється неодноразовим чемпіоном та призером чемпіонатів України серед  юнаків та срібним призером Кубка України серед молоді. Він включений кандидатом до національної збірної України серед юніорів. Кандидати у майстри спорту України: Влад Гевондян, Юрій Кільніцький, Сергій Кодинець, Юрій Артемчук, Ілля Поліщук – неодноразові чемпіони та призери чемпіонатів України та міжнародних змагань.  Чемпіони та призери обласних змагань: Ілля Короченко, Артем Якимчук, Володимир Березюк, Павло Лапчик, Олександр Ломакін, Максим Приходченко, Акім Гринюк, Аріф Зейтулаєв.

Відділення легкої атлетики: підготовлено  одного кандидата в майстри спорту України, 3 спортсмени І-го спортивного розряду, 26 спортсменів масових розрядів.

Вихованці відділення  Дарь’я Козачок та Олександр Лівкович – члени національної збірної України серед юнаків. До речі, Даша стала бронзовим призером міжнародних легкоатлетичних змагань серед юнаків у м. Стамбул (Турція).   Юлія Воробйова, Костянтин Шпита, Анна Поплавська,  Анастасія Волошина -   призери чемпіонатів  України з метання диску та штовхання ядра. Чемпіонами та призерами обласних змагань стали Ілля Матлаш,  Зоряна Штогрин,  Леся Бабушко, Іван Швець, Софія Карнович, Данило Васильцов.  Тренери –викладачі відділення : Вєдєрніков В.В. та Шаустюк І.О.

Відділення футболу: вихованці « ДЮСШ-АІК»  п’ятий рік поспіль беруть участь у чемпіонаті України серед юнаків. У сезоні 2019-2020 років зупинились на третьому місці. У чемпіонаті області старші юнаки команди  ДЮСШ зайняли перше місце, а молодші зупинились на другому.

Кращі вихованці:  Євген Зотько,  Кіріл Клок,  Ярослав Нестеровський, Ілля Ветушинський, Олександр Буркацький, Юрій Буркацький, Юрій Козир, Богдан Пецюра, Гліб Сафонов, Максим Камінський, Ярослав Левків, Максим Бойко, Богдан Котюжинський, Артем Возненко, Марко Вавричин, Денис Коник. Тренери-викладачі відділення: Чорний Ю.С. та Чорний В.С.