Житомирська область

РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них

До уваги суб’єктів сторін ведення колективних переговорів, що мають на меті укладення колективних договорів, територіальних угод, які підлягають реєстрації у відповідності до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

З 21 серпня 2019 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768 змінено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

Сторони угоди (договору) подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію примірник угоди (договору) разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Сторони угоди подають також копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань укладення цієї угоди.

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу. Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

Текст договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.

Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором).

РЕЄСТР
галузевих (міжгалузевих), територіальних угод,
колективних договорів, змін і доповнень до них

Назва угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) із зазначенням переліку суб’єктів сторін

Дата набрання чинності, строк, на який укладено

Суб’єкт, що подав на повідомну реєстрацію, вихідний, вхідний номер, дата супровідного листа

Реєстраційний номер, дата повідомної реєстрації угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього)

Номер і дата листа реєструючого органу з інформацією про повідомну реєстрацію угоди (договору)

Колективний договір між адміністрацією та профспілковою організацією військової частини А2365 на 2021 рік

10 березня 2021 року,      на 2021 рік

Військова частина А2365,

вих. №225/388  від 10.03.2021 р.

вх. №46 від 10.03.2021 р.

№ 1 від 12.03.2021р.

№ 32 від 12.03.2021р.