Чуднівська громада

Житомирська область

Про внесення змін та доповнень до рішень міської ради з питань оподаткування

У К Р А Ї Н А

Чуднівська   міська   рада

Житомирської    області

 

Р І Ш Е Н Н Я

Дев*ята    сесія                                 VII  скликання

 

від  10 лютого  2017 року    №212 

           

Про внесення змін та доповнень до рішень міської ради з питань оподаткування

 

    У відповідності з ст.10, пунктів 12.3, 12.4 статті 12, статей 269-289   Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями), керуючись статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чуднівська   міська рада   

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести наступні зміни та доповнення до рішень Чуднівської міської ради:

          1.1.В додатку «Єдиний податок»  до рішення  33 сесії Чуднівської міської ради 6-го скликання від  21.01.2015 року № 602 «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку» пункти 2.1, 2.2 викласти в новій редакціїї:         

          «2.1. Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі- прожитковий мінімум), другогї групи– у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної  заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового( звітного) року ( далі – мінімальна заробітна плата),  третьої групи - у відсотках до доходу (відсоткові ставки).

        2.2. Фіксовані  ставки   єдиного   податку   встановлюються  для  фізичних осіб - підприємців,  які здійснюють господарську діяльність,  залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць: 

1) для першої групи платників єдиного податку -  10   відсотків розміру прожитковому мінімуму, 

         2) для другої групи платників єдиного податку –  10   відсотків розміру мінімальної заробітної плати.»

       1.2. В додатку  «Транспортний податок» до рішення  5 сесії Чуднівської міської ради  сьомого скликання  від 31.05.2016 р. №97 «Про встановлення транспортного податку» » пункт 2.1 викласти в новій редакціїї:    

      «2.1.Об»єктом  оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5 років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної  плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

    Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечуе формування та реалізує  державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України,  станом на 1 січня податкового  (звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об»єму циліндрів двигуна, типу пального». 

      1.3. В додатку 3  «Розміри ставок   податку  на нерухоме  майно, відмінне  від  земельного податку,  для об’єктів нежитлової  нерухомості» до рішення  35 сесії Чуднівської міської ради від 04.06.2015р.  № 668   «Про встановлення податку  на   нерухоме  майно,  відмінне  від  земельної ділянки»,   в колонці  «Ставка податку, відсотки» цифри : «2.0» замінити на цифри «1,5».        

     1.4. Пункт 1.1.  рішення четвертої сесії Чуднівської міської ради  7 скликання  від 14 березня 2016 року № 65 «Про внесення змін  до рішення 36 сесії міської ради 6 скликання від 14.07.20015 року № 711 «Про встановлення ставок земельного податку на 2016 рік» після слів , «а для сільськогосподарських угідь - 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки»  доповнити словами : « та для земель загального користування  - 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки».

      1.5. Пункт 2.1.3.  рішення п»ятої сесії Чуднівської міської ради  7 скликання  від  31 травня 2016 року № 98 «Про надання пільг щодо сплати земельного податку» після слів  « , які повністю  утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів», доповнити словами : «, дитячо-юнацькі спортивні школи і спортивні споруди всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, за земельні ділянки, на яких розміщені їх спортивні споруди».

     2. Дане рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішень міської ради з питань оподаткування» вступає в силу з наступного дня після   його прийняття. 

      3.Копії даного рішення протягом 10 днів з дня його прийняття направити до Чуднівського відділення Бердичівської об»єднаної державної  податкової  інспекціїї  для  контролю та в редакцію газети «Чуднівська фортеця» для оприлюднення . 

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань  бюджету та комунальної власності. 

 

                                          Міський голова                                                    І.Й.Розводовський

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь