Проєкти рішень виконавчого комітету

Питання до розгляду на засіданні виконавчого  комітету Чуднівської міської ради 26.04.2024 року

1. Про  виконання   бюджету   Чуднівської   міської  територіальної   громади  за за  січень-березень 2024 року. (ДОДАТОК)
  1. Про  затвердження  Положення про надання  платних  послуг закладами культури, що належать до комунальної  власності  Чуднівської  територіальної  громади.
  1. Про внесення змін до Положення про преміювання здобувачів освіти, які  виявили вагомі досягнення, та педагогів, які їх підготували.
  2. Про передачу в оренду майна комунальної власності міської ради та оголошення аукціону на право оренди частини приміщення загальною площею 20,0 м2 в смт. Вакуленчук.
  3. Про передачу в оренду майна комунальної власності міської ради та оголошення аукціону на право оренди частини приміщення загальною площею 86,75 м2 в с. Красногірка, вул. Вербна (Ковальова), 9.
  4. Про надання  Журбей І.Л. дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької  діяльності.
  5. Про стан утримання та виховання  дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського  піклування, які проживають в сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних  сім’ях.
  6. Про надання дозволу органу опіки та піклування на  продаж квартири з рівними  частками неповнолітніх (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“)
  7. Про надання статусу дітям, які постраждали  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“)
  8. Про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів(інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“).
  9. Про визначення способів участі батька - (інформація з обмеженим доступом відповідно до статті 6 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації“, статті 11 Закону України ,,Про інформацію“, статті 6 Закону України ,,Про захист персональних даних“).
  10. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення Брайона Ю.А. опікуном над недієздатним Момотом О.В.
  1. Про взяття на облік в Центр надання соціальних послуг осіб похилого віку.
  1. Про видалення зелених насаджень на території кладовищ сіл Малі Коровинці та Городище Тютюнниківського старостинського округу.
  2. Про видалення зелених насаджень на території  Дубищенського старостинського  округу.

Різне.