Розміщені на території Чуднівської об'єднаної територіальної громади меморіальні дошки на честь учасників операції об'єднаних сил, антитерористичної операції та учасників Революції Гідності

ПІБ та інші відомості про особу, яка увічнюється

Назва закладу або будинку, на якому встановлено меморіальну дошку

Поштова адреса закладу або будинку, на якому встановлено меморіальну дошку

1.

Іващенко Валерій Володимирович (старший солдат 30 механізованлї бригади)

Народився 10 жовтня 1992 року в с.Городище Чуднівського р-н. Загинув 11 липня 2014 року в районі населеного пункту Олександрівка (під Луганськом) під час проведення розвідки. Указом Президента України №873/2014 від 14 листопада 2014 року нагороджений орденом  «За мужність» III ступеня (посмертно).

Тютюнниківська загальноосвітня школа

Чуднівської міської ради

Житомирська обл., Чуднівський р-н., с.Тютюнники,

вул.Молодіжна, б.3

2.

Іващенко Валерій Володимирович (старший солдат 30 механізованлї бригади)

Турчинівський професійний ліцей.

Житомирська обл., Чуднівський р-н., с.Турчинівка.

вул.Житомирська, б.6.

3.

Русаловський Сергій Миколайович(солдат, старший стрілець 30 механізована бригада) Народився  29 лютого 1972 року в с.Турчинівка Чуднівського р-н. Загинув

1 вересня 2014 року, під час ведення бойових дій поблизу м.Лутугине Луганської області. Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року нагороджений орденом  «За мужність» III ступеня (посмертно).

Тютюнниківська загальноосвітня школа

Чуднівської міської ради

Житомирська обл., Чуднівський р-н., с.Тютюнники,

вул.Молодіжна, б.3

4.

Турчинівський професійний ліцей.

Житомирська обл., Чуднівський р-н., с.Турчинівка.

вул.Житомирська, б.6.

5.

Рудніцький Іван Володимирович

(солдат 95 аеромобільна бригада)

Народився 7 лютого 1995 року в м.Чуднів Житомирській обл. Загинув 10 лютого 2015 року під час вогневого контакту ротно-тактичної групи з бойовиками в районі селища  Спартак, Ясинуватського р-н., Донецької області. Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року нагороджений орденом  «За мужність» III ступеня (посмертно).

Чуднівська загальноосвітня школа №2

I-IIIступенів Чуднівської міської ради

м.Чуднів,

вул.Івана Рудніцького

Воїна-Героя АТО

буд. 4.

6.

Борушевський Олександр Станіславович (старший сержант 13 мотопіхотного батальйону, 58-ї мотопіхотної  бригади)

Народився в м.Житомирі 06 квітня1984року.

01 липня 2016 року під час обстрілу був поранений у живіт і груди від розриву міни на бойовій позиції, поблизу смт.Верхньоторецька Ясинуватський р-н., Донецька область. Помер під час операції в шпиталі. Указом Президента України

№ 48/2017 від 27 лютого 2017 року нагороджений орденом  «За мужність» III ступеня (посмертно).

Чуднівська загальноосвітня школа №2

I-IIIступенів Чуднівської міської ради

м.Чуднів,

вул.Івана Рудніцького

Воїна-Героя АТО

буд. 4.

7.

Хімічук Ігор Ігорович (старший солдат, водій відділення забезпечення Чуднівського РВК  Житомирської області. Прикомандирований до військової частини А2167 для виконання завдань в районі проведення операції об'єднаних сил.

Народився 07.06.1990 року в м.Чуднів.

Загинув 16.01.2020 внаслідок вогнепального кульового поранення в голову,  отриманого зі сторони противника під час несення служби на спостережному посту поблизу с.Новозванівка Попаснянського р-н. Луганської області.

Указом Президента України

№131 /2020 від 07 квітня 2020 року нагороджений орденом  «За мужність» III ступеня (посмертно).

Чуднівський районний військовий комісаріат Житомирської обл.

м. Чуднів,

вул.Садова, б. 1.