Запрошуємо на стажування до Чуднівської міської ради!

Якщо ви цікавитеся життям громади та хочете ознайомитися зі специфікою роботи в органах місцевого самоврядування, запрошуємо на стажування у Чуднівську міську раду.

Програма стажування молоді у Чуднівській раді – це ініціатива, яка впроваджується за підтримки Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" .

Учасниками можуть стати молоді люди від 18 до 35 років,  на основі поданих анкет та індивідуальних співбесід) і готові до проходження стажування впродовж 10 робочих днів по 3-4 години в день.

Програма стажування:

· Ознайомлення з профілем громади та структурою ради

· Вивчення специфіки роботи відділів ради

· Знайомство та спілкування з керівництвом громади

· Долучення до підготовки важливих документів

· Участь у робочих засіданнях та нарадах

· Пізнання особливостей співпраці громади з проектами міжнародної технічної допомоги

· Планування та допомога в організації заходів соціального згуртування

· Підтримка в освоєнні азів місцевого самоврядування та цікаве спілкування

Дедлайн подачі заявок: 30 квітня 2024 р.

Зверніть увагу, що відбір кандидатів здійснюватиметься по мірі надходження заявок.

Тому заповнюйте анкету якнайшвидше.  https://docs.google.com/forms/ .

Детальніше ознайомитися з порядком стажування можна за посиланням.

У разі додаткових питань, пишіть на пошту kadrumrada@ukr.net або телефонуйте за номером 097-028-72-23 (або телеграм).

Програма стажування молоді від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» є частиною зусиль Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України  з формування професійної конкурентної служби в органах місцевого самоврядування та створення передумов для залучення жителів до прийняття управлінських рішень на місцях.
Україні потрібні молоді лідери! Долучайтеся до місцевих органів влади і власноруч змінюйте свою громаду і країну 💫