Сторінка на стадії наповнення

Оголошується конкурс

Дата створення: 10:19 06.03.2020

Чуднівська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу праці та соціального захисту населення

Конкурс учнівських екологічних проєктів

Дата створення: 10:48 28.02.2020

З метою формування освіченої і творчої особистості, становлення її екологічної свідомості через залучення учнівської молоді у практичну еколого-просвітницьку та природоохоронну діяльність в Україні, для учнів 9-11 класів у м. Житомир буде проводитись конкурс екологічних проєктів.

Оформлення та виплата грошової допомоги учасникам бойових дій

Дата створення: 10:14 24.02.2020

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020р. «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» учасникам бойових дій, які перебувають на обліку у Чуднівському районному військовому комісаріаті буде виплачуватися одноразова грошова допомога.