Житомирська область

Сторінка на стадії наповнення

18 Жовтня, 2021 р., 15:53
 Сьогодні, 18.10.2021 р. о 10:00, було проведено засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів) на території м. Чуднів. Порядок денний та протокол засідання додаються.

01 Жовтня, 2021 р., 14:55
 Чуднівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Чуднівської міської ради «Про затвердження контингенту учнів та Положення про порядок сплати за навчання у Чуднівській школі мистецтв» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
01 Жовтня, 2021 р., 13:14
 Чуднівська міська рада інформує, що згідно статті  32 Закону України "Про повну загальну середню освіту", реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення.