Житомирська область

Сторінка на стадії наповнення

12 Серпня, 2020 р., 08:13
 Бердичівське відділення АТ "Житомиргаз" повідомляє, що у зв'язку з проведенням ремонтних робіт 12 серпня 2020 року буде припинено газопостачання до абонентів міста Чуднова, які проживають по вулицях Молодіжна, Космонавтів та Польова.
11 Серпня, 2020 р., 08:16
 Завдячуючи природно-кліматичним умовам та працьовитим людям бджільництво є однією з найдавніших галузей сільського господарства області.
04 Серпня, 2020 р., 16:49
  Відповідно до наказу Житомирського обласного центру зайнятості №1123 від 03.08.2020р. «Про відновлення прийому клієнтів у приміщеннях обласної служби зайнятості»,Чуднівська районна філія відновлює прийом клієнтів державної служби зайнятості безпосередньо у приміщенні з 3 серпня 2020 року.
31 Липня, 2020 р., 13:43
 Департаментом агропромсислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації (далі - департамент) для забезпечення належного доступу суб'єктів господарювання до формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів створено електронну онлайн систему подання заявок підприємствами, які працюють на території Житомирської області, про потребу в робітничих кадрах на 2021 рік та орієнтовну потребу на 2022-2023 роки.
31 Липня, 2020 р., 13:13
 Департамент агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації оголошує початок прийому заявок на V Всеукраїнський  конкурс «Неймовірні села України 2020», який щороку проводиться онлайн-виданням АgroРоrtal.uа у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні.
28 Липня, 2020 р., 10:33
З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провести конкурс.
13 Липня, 2020 р., 13:09
  Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2020/21 навчальний рік для здобуття освіти Європейського рівня за наступними спеціальностями: