Житомирська область

Сторінка на стадії наповнення

13 Січня, 2021 р., 10:11
Чуднівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
05 Січня, 2021 р., 15:57
З 8 до 24 січня 2021 року введені в дію посилені карантинні заходи відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236. З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) та з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації
28 Грудня, 2020 р., 14:55
  У   відділі освіти Чуднівської міської ради проведено конкурс                                          на посаду  консультанта комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради. Кваліфікаційний іспит для кандидатів на посаду консультанта Центру проводився на знання законодавства у сфері освіти. Співбесіда проводилася з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидатів та до відповідних посадових обов'язків. Члени конкурсної комісії змогли оцінити відповідність якостей кандидатів вимогам Порядку призначення на конкурсній основі на посаду керівника та педагогічних працівників комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради.
24 Грудня, 2020 р., 15:06
          У відділі освіти Чуднівської міської ради проведено конкурс на посаду директора комунальної   установи “Чуднівський   міський центр    професійного    розвитку  педагогічних працівників” Чуднівської міської ради. Кваліфікаційний іспит для директора Центру проводився на знання законодавства у сфері освіти. Співбесіда проводилася з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов'язків.
23 Грудня, 2020 р., 14:38
 Відповідно до рішення 21 сесії Чуднівської міської ради VІІ скликання № 1685 від 22 жовтня 2020 року “Про створення комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівськоїміськоїради”, Порядку призначення на конкурсній основі на посаду керівника та педагогічних працівників комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради, затвердженого наказом відділу освіти Чуднівської міської ради № 34 від 28 жовтня 2020 року “Прооголошеннятапроведенняконкурсноговідборуназаміщеннявакантноїпосадидиректора, педагогічних працівників комунальної установи  “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради”, на підставі розгляду конкурсною комісією заяв та документів кандидатів на заміщення вакантних посад до конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради допущеноЖуковську Галину Володимирівну, на посаду консультанта центру допущено Калінчук Людмилу Василівну та Конончук Олену Михайлівну.
15 Грудня, 2020 р., 14:32
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача
17 Листопада, 2020 р., 15:09
 Керуючись постановами Кабінету Міністрів України, наказами Державного центру зайнятості та Житомирського обласного центру зайнятості від 13.11.2020 № 1385,
12 Жовтня, 2020 р., 15:40
 У зв’язку з підготовкою до Всеукраїнського перепису населення, виконавчий комітет Чуднівської міської ради звертається з проханням подбати про встановлення на фасадах житлових будинків адресних табличок з номером та назвою вулиці чи провулку.