Житомирська область

Сторінка на стадії наповнення

19 Квітня, 2021 р., 13:37
   З метою пропагування міцної, щасливої, успішної родини як основи; зміцнення дружби, згуртованості та взаєморозуміння між різними поколіннями; ознайомлення з оберегами української родини; виявлення зацікавленості до історії свого народу української нації, її культуру і побуту; виховувати глибокі почуття любові до батьків, свого роду, почуття пошани Департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації оголошується обласний онлайн-конкурс творчих робіт до Дня матері, Дня сім’ї.
16 Квітня, 2021 р., 15:56
Чуднівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної форми власності Чуднівської міської ради з метою переоцінки майна:
13 Квітня, 2021 р., 11:11
  У зв’язку із змінами до Постанови КМУ від 17.04.2019р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі» та з метою забезпечення виплати компенсації  для  придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі рекомендуємо звернутись до старостинських округів за місцем проживання, а жителям м. Чуднів до відділу праці, соціального захисту населення та охорони здоров’я Чуднівської міської ради з пакетом документів, а саме:
01 Квітня, 2021 р., 09:08
Чуднівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної форми власності Чуднівської міської ради з метою передачі в оренду:
16 Березня, 2021 р., 09:25
Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА) – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2021/22 навчальний рік для здобуття освіти європейського рівня.
25 Лютого, 2021 р., 09:32
Оголошується конкурс з визначення аптечних та стоматологічних установ району, якими будуть надаватись відповідні пільги і послуги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.