Житомирська область

Сторінка на стадії наповнення

16 Жовтня, 2020 р., 11:28
 Вiдповiдно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних захворювань», постанови Кабiнету Міністрів України вiд 22 липня 2020 р. №641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепiдемiчних заходiв на територii iз значним поширенням респiраторної хвороби COVID - 19, спричиненої кopoнaвipycoм SARS-CoV-2" (iз змiнами) та у зв'язку iз пiдтвердженим фактом захворювання працiвника Чуднiвської районної фiлii Житомирського обласного центру зайнятостi на COVID - 19 згiдно повiдомлення ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»  Бердичiвський МВЛД Чулнiвське районне вiддiлення вiд 15.10.2020 №590
12 Жовтня, 2020 р., 15:40
 У зв’язку з підготовкою до Всеукраїнського перепису населення, виконавчий комітет Чуднівської міської ради звертається з проханням подбати про встановлення на фасадах житлових будинків адресних табличок з номером та назвою вулиці чи провулку.
29 Вересня, 2020 р., 13:17
 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», пунктів 25 та 25-1 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. N 470 (із змінами) з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року виконавчим комітетом Чуднівської міської ради здійснюється перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Чуднівської міської ради, в ході якої перевіряються їх облікові дані.
28 Серпня, 2020 р., 08:16
 З 1 вересня 2020 року проводиться благодійна акція щодо збору картоплі для Чуднівської центральної районної лікарні (для харчування хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні).
31 Липня, 2020 р., 13:43
 Департаментом агропромсислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації (далі - департамент) для забезпечення належного доступу суб'єктів господарювання до формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів створено електронну онлайн систему подання заявок підприємствами, які працюють на території Житомирської області, про потребу в робітничих кадрах на 2021 рік та орієнтовну потребу на 2022-2023 роки.
31 Липня, 2020 р., 13:13
 Департамент агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації оголошує початок прийому заявок на V Всеукраїнський  конкурс «Неймовірні села України 2020», який щороку проводиться онлайн-виданням АgroРоrtal.uа у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні.