Постанови про реєстрацію кандидатів на посаду міського голови Чуднівської міської ради

Завантажити документи:

1. Постанова №17 "Про реєстрацію кандидата на посаду міського голови Чуднівської міської ради, що має право на самовисування  МАКАЛЮК Є.Ф."

2. Постанова №18 "Про реєстрацію кандидата на посаду міського голови Чуднівської міської ради, що має право на самовисування  КОПЧИКА В.М."

3. Постанова №20 "Про реєстрацію кандидатів на посаду міського голови Чуднівської міської ради, що має право на самовисування:Стецюк Р.В., Макарець В.В., Кальчук М.А."

4. Постанова №22 "Про реєстрацію кандидата на посаду голови Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської області висунутого Житомирською обласною організацією політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»"

5. Постанова №25 "Про реєстрацію кандидата на посаду голови Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської області  висунутого Житомирською обласною організацією політичної партії Республіканська платформа".

6. Постанова №27 "Про реєстрацію кандидата на посаду голови Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської області  висунутого Житомирською обласною організацією  Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»".

7. Постанова №29 "Про реєстрацію кандидата на посаду голови Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської області  висунутого Житомирською обласною організацією Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

8. Постанова №31 "Про реєстрацію кандидата на посаду голови Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської області  висунутого Житомирською обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

9. Постанова №33 "Про реєстрацію кандидата на посаду голови Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської області  висунутого Житомирською регіональною організацією Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ "

10. Постанова №35 "Про реєстрацію кандидата на посаду голови Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської області  висунутого Житомирською територіальною організацією Політичної партії "Європейська Солідарність"

11. Постанова №38 "Про реєстрацію кандидата на посаду голови Чуднівської міської ради Житомирського району Житомирської області  висунутого Житомирською обласною організацією політичної партії "НАШ КРАЙ".

12. Постанова №40 "Про реєстрацію кандидата на посаду голови Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської області  висунутого Житомирською обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ"

13. Постанова №42 "Про реєстрацію кандидата на посаду голови Чуднівської міської ради Житомирського району, Житомирської області  висунутого Житомирською обласною організацією Всеукраїнського об’єднання «Свобода»"

14. Постанова№ 48 "Про реєстрацію кандидата на посаду міського голови Чуднівської міської ради, що має право на само висування Лопоха  Володимира Євгеновича"