Вітання міського голови до дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

15 лютого всі ми будемо відзначати 29-річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Де б не доводилося нести службу, наші хлопці з честю виконали свій інтернаціональний обов’язок, вони мужньо протистояли руху сил міжнародного тероризму та наркоторгівлі.

Ми завжди будемо пишатися своїми співвітчизниками - учасниками бойових дій (воїнами-інтернаціоналістами), оскільки, здебільшого, це - люди з високим почуттям патріотизму, обов’язку, честі та справедливості.

Усім Вам бажаю шани, міцного здоров’я, довгих років життя, щастя і добра, добробуту, успіхів та миру!

Незважаючи на нагороди, заслуги та звання, усі Ви – ГЕРОЇ. Головна Ваша нагорода – життя та пам’ять!

Вічна та світла пам’ять героям-чуднівчанам, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок!

Іван Розводовський, міський голова Чуднова