Помер Чуднівський міський голова Іван Йосипович Розводовський

що 30 січня 2019 року на 72 році життя перестало битись серце

Чуднівського міського голови

Розводовського Івана Йосиповича

Пішла з життя відома не лише на Чуднівщині людина. Його внесок у розвиток міста, району важко переоцінити. Свідченням цього є багаторічна праця на посаді начальника Чуднівського райвідділу внутрішніх справ, голови Чуднівської районної державної адміністрації та понад 10 років  на посаді Чуднівського міського голови. Передчасна смерть Івана Йосиповича – це непоправима втрата для рідних, близьких, колег, друзів,  чуднівчан, жителів об'єднаної громади. Світла пам’ять про патріота рідного краю назавжди житиме у серцях тих, хто  його знав.

Церемонія прощання з Іваном Йосиповичем Розводовським  відбудеться 1 лютого 2019 року в приміщенні міської ради з 11.00 до 13.00 год.

Міська рада.