Відбулася сесія Чуднівської міської ради

Дата: 10.04.2019 16:04

10.04.2019

9 квітня 2019 року відбулася чергова третя сесія Чуднівської міської ради сьомого скликання під головуванням в.о. міського голови Галини Сергіївни Вербельчук. Передувало сесії засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного. В роботі сесії взяли участь 26 депутатів, члени виконкому, в.о. старост, посадові особи структурних підрозділів міської ради, військовий комісар Чуднівського РВК Клок Олег Степанович, начальник Чуднівського ВП Бердичівського ВП ГУ Національної поліції України в Житомирській області Корнієць Анатолій Іванович, начальник районного сектору ГУ ДСНС України в Житомирській області Отаманський Юрій Нарцизович.

До порядку денного сесії було включено понад 160 питань.

На сесії депутати затвердили ряд програм: «Комплексну Програму протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Чуднівській міській раді на 2019-2021роки», «Комплексну Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Чуднівської міської  ради від надзвичайних ситуацій на 2019-2020 роки», «Програму сприяння оборонній та мобілізаційній готовності на 2019-2021 роки», «Програму економічного та соціального розвитку Чуднівської міської ради на 2019 рік», «Програму організації харчування в закладах загальної середньої освіти  Чуднівської міської ради  на 2019-2020 роки», «Програму організації підвезення учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до місць навчання, роботи і додому на 2019-2020 роки», «Програму оздоровлення та відпочинку дітей  Чуднівської міської ради на 2019 - 2020 роки», «Програму роботи з обдарованою молоддю міської ради  на 2019-2020 роки», «Міську (комплексну) цільову соціальну  Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2019-2022 роки», «Програму підтримки діяльності закладів культури  Чуднівської міської ради щодо популяризації кращих мистецьких надбань об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки», «Комплексну Програму розвитку фізичної культури і спорту міської ради на 2019-2020 роки», «Програму проведення культурно-масових заходів на території Чуднівської міської ради на 2019-2020 роки».

Затверджено правила благоустрою та дотримання тиші на території населених пунктів Чуднівської міської ради.

Прийнято рішення «Про мораторій (заборону) на погодження Головному управлінню Держгеокадастру  в Житомирській області надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам або юридичним особам для ведення особистого селянського господарства і товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених пунктів Чуднівської об’єднаної територіальної громади на час проведення інвентаризації земель державної власності, що підлягають передачі в комунальну власність.».

Також депутати розглянули земельні та інші питання порядку денного, по яких були прийняті відповідні рішення.