13 квітня 2019 року на базі Житомирсього коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієна відбувся XIII обласний конкурс-фестиваль творчої учнівської молоді «Великодні звони-2019». У ньому вже вкотре взяв участь дитячий хореографічний колектив Чуднівської школи мистецтв «Чудосвіт» (директор -  Леся Брайон, хореограф -  Тетяна Пастернак).

Вихованці «Чудосвіту» продемонстрували свою майстерність, танцювальний хист. Рішенням журі учасники колективу були нагороджені дипломами за 3 призове місце у двох номінаціях: «Народний танець» та «Сучасна хореографія». Також подяку за сумлінну працю отримала хореограф «Чудосвіту» - Тетяна Пастернак.