До уваги платників податків!

Дата: 18.04.2019 15:28

До уваги платників податків!

Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області інформує, що платники податків мають повідомляти органи Державної фіскальної служби про зміну місця проживання чи прізвища протягом місяця.

Які заяви необхідно подавати фізичним особам:

• Подати до контролюючих органів заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (Форма № 5 ДР).
  • Або заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта (Форма № 5 ДРП).

Вказані заяви подаються:

• особисто або через представника за місцем проживання,
  • у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання.
  • фізособи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу.

Для заповнення заяв необхідні дані паспорта та інших документів, які підтверджують зміни даних.

Внесення змін до Державного реєстру здійснюється протягом трьох робочих днів. В окремих випадках – п’яти днів.

Любарська ДПІ