Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

До уваги платників податків!

Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області нагадує, що 2 травня 2019 року закінчується кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2018 році.

В обов'язковому порядку повинні подати декларацію про доходи громадяни, які впродовж 2018 року отримували доходи від продажу рухомого, нерухомого майна та власної сільськогосподарської продукції, отримували спадщину та подарунки, іноземні доходи, доходи, з яких не утримувався податок або від осіб, які не є податковими агентами.

Крім того, громадяни, які минулого року отримували заробітну плату і понесли певні витрати, можуть скористатися правом на податкову знижку.

До таких витрат, зокрема, включаються частина процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом, благодійні внески неприбутковим організаціям, кошти, перераховані на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

Для отримання податкової знижки податкова декларація подається упродовж усього року (до 31 грудня 2019 року). На наступні роки податкова знижка не переноситься.

Дякуємо за своєчасно подану декларацію!

 

Любарська ДПІ

 

 « повернутися до списку новин