ВІТАННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО З ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Дорогі наші ветерани, шановні земляки!

І знов весна на білім світі... І гомін пташок, і яблунево-вишневий цвіт...

У ці травневі дні ми віддаємо данину пам'яті жертвам Другої світової війни, вітаємо з Днем перемоги над німецько-фашистськими загарбниками наших живих учасників Антигітлерівської коаліції, висловлюємо слова поваги усім борцям проти загарбників та за незалежність рідної країни.

На жаль, уже п'ятий рік поспіль усе це в Україні супроводжується трагічним воєнним російсько-українським протистоянням за територіальну цілісність, правопорядок і незалежність нашої Батьківщини проти підступного ворога. Вірю: як і наші батьки та діди, ми переможемо, адже захищаємо свою українську землю від зовнішнього загарбника і колаборантів, та звільнимо тимчасово окуповані і Донбас, і Крим.

А у ці дні, згадуючи своє дитинство, посмішки, щасливі очі й нагороди учасників війни 1939-1945 років, бажаю міцного здоров'я, довголіття і благополуччя Вам, шановні ветерани! Нехай ваше життя буде наповнене щастям, любов'ю рідних і близьких людей та заслуженою вдячністю патріотів-співвітчизників!

Низько вклоняюся кожному фронтовикові-герою за вірну службу Українському народу, за вашу безкорисну мужність та безмежну відданість нашій неньці-Україні!

З повагою, народний депутат України Віктор РАЗВАДОВСЬКИЙ