Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Вітання до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги!

Шановні жителі громади! Дорогі ветерани!

У День пам’яті та примирення і в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму.

Ця пам’ятна дата підкреслює головну цінність – людське життя. Адже шляхетність вчинків не залежить від громадянства та національності. Підтвердження цьому – наше буремне сьогодення. Ми захоплюємося стійкістю та мужністю героїв, які боронять цілісність нашої країни від ворога на східному кордоні. І це свято як ніколи актуальне для сучасної України. Історія доводить, що всі війни завжди закінчуються миром. І дуже важливо, щоб після завершення війни на Сході нашої держави разом з миром наша країна отримала й примирення.

Слова безмежної вдячності і шани висловлюю сьогодні вам, дорогі ветерани! Ми горді тим, що є вашими нащадками і раді, що ви є нашими сучасниками. Турбота про вас – наш святий обов’язок. Отож будемо старатися виконати його гідно. Ваша самовідданість, моральні принципи, патріотизм і мудрість – неоціненне багатство в скарбниці нашого народу.

Бажаю вам міцного здоров’я, добра і достатку. Вірю, що Україна буде обов’язково святкувати перемогу!

Зі святом !!!

Галина Вербельчук, в.о. міського голови Чуднова« повернутися до списку новин