День пам'яті та примириння «Запалімо вогонь пам'яті»

8 травня 2019 року в Чуднові біля Обеліску Слави відбулися урочисті заходи з нагоди           відзначення Дня пам'яті та примирення.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу, увічнення пам'яті про загиблих та утвердження спадкоємності традицій воїнів - переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, Указом Президента України з 2016 року встановлено День пам'яті та примирення, який відзнається щорічно 8 травня.

Ця пам’ятна дата  пов'язує покоління військового лихоліття з поколіннями народжених після війни, тими хто своїм життям зобов’язаний ветеранам. Їхнє ставлення до громадянського обов'язку – це невичерпне джерело патріотизму, високий взірець для наслідування. Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу.

Всі присутні на мітингу вшанували пам’ять тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, Героїв Небесної Сотні, воїнів та всіх, хто загинув на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави хвилиною мовчання.

У   акції до Дня пам'яті та примириння «Запалімо вогонь пам'яті» взяли участь представники  релігійних конфесій.