Дата: 28.05.2019 14:48

У селі Будичани, що на Чуднівщині, 25  травня відбувся традиційний турнір з міні-футболу пам’яті воїна-афганця Миколи Бричника. Микола Бричник за мужність і героїзм був нагороджений орденом Червоної Зірки та медаллю «За заслуги». Він загинув у 20 років, ціною власного життя рятуючи своїх побратимів.

У Будичанській загальноосвітній школі, де навчався Микола Бричник, створено музейну кімнату, а у подвір’ї школи споруджено пам’ятник, біля якого у день проведення турніру з міні футболу відбувся мітинг.

У турнірі брали участь футбольні команди  Чуднівщини. Змагання відбулися за існуючими правилами: два тайми по 15 хв. кожний. Місця визначалися за найбільшою кількістю набраних очок.

Перехідний кубок виборола команда із с.Стовпова.

Командне нагородження проводилось за рахунок відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради та за рахунок спонсорів: В.Развадовського, І.Петрика, С. Костякова та спілки ветеранів Афганської війни.