Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Випускний бал у Чуднівській школі мистецтв!

30 травня 2019 року в Чуднівському міському будинку культури відбувся традиційний звітний концерт та випускний вечір Чуднівської школи мистецтв.

Цього року стіни школи покидає 14 випускників.

Зі словами вдячності та успіхів у творчому житті виступила директор школи Леся Брайон. Вона згадала якими маленькими, несміливими, але з палким бажанням пізнати чарівний світ музики, діти прийшли до школи. А сьогодні вже випускний вечір, на якому їм вручили свідоцтва про закінчення Чуднівської школи мистецтв.

Серед випускників було чимало переможців та учасників обласних конкурсів, зокрема хореографічний колектив Чуднівської  школи мистецтв здобув «бронзу» на обласному конкурсі «Великодні дзвони», учасником конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького став Мельничук Ілля, який гідно представив Чуднівську школу мистецтв на обласному рівні. Кращі випускники отримали похвальні листи.

З вітальним словом, солодкими подарунками та корзиною квітів, до випускників звернулася виконуюча обов’язки голови Чуднівської міської ради Галина Сергіївна Вербельчук.

Також до привітань з найкращими побажаннями приєдналась начальник відділу культури, молоді та спорту Світлана Володимирівна Захарченко.

Урочистості були завершені цікавою концертною програмою, яку підготували наші талановиті юні музиканти, вокалісти та танцюристи.

 « повернутися до списку новин