День батька у Чуднівській бібліотеці

Дата: 19.06.2019 15:50

День батька у Чуднівській бібліотеці

День батька або День тата відтепер є офіційним святом в Україні, яке щорічно відзначатиметься у третю неділю червня. У 2019 році 16 червня воно збігається з великим християнським святом Трійці, що цілком символічно, бо кажуть на Трійцю – день Отця, Сина і Духа Святого, маючи на увазі триєдиного Бога. У відповідному Указі Президента України зазначено, що свято «День батька» започатковується «З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім`ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей ”.
Емоційно зворушливий захід відбувся напередодні Дня батька у Чуднівській міській бібліотеці. На запрошення
дирекції бібліотеки для зустрічі з школярами денного табору «Сонечко», який діє при КЗ Чуднівський ліцей, у бібліотеку завітали батьки читачів. Директор бібліотеки Алла Роль розповіла про історію виникнення свята, яке відтепер є затвердженим на державному рівні, та про його атрибутику – червоні і білі троянди на одязі, як виявлення любові і вдячності до батьків, живих і тих, що відійшли у вічність. Захід пройшов у формі невимушеної бесіди про сімейні цінності в українській родині.

Цього ж дня учасники загону "Казка" денного табору «Сонечко» при Чуднівському ліцеї стали учасниками пізнавальної бібліотечної екскурсії, під час якої бібліотекарі ознайомили школярів з науково-технічною та краєзнавчою літературою. Діти мали можливість також взяти книги для прочитання і скористатися мережею Інтернет у стінах бібліотеки.