Оренда

Чуднівська міська рада оголошує про намір передати в оренду, з можливим послідуючим викупом, приміщення (або частину приміщення):

• нежитлове одноповерхове приміщення колишньої дитячої бібліотеки, загальною площею 201 м2, розташоване за адресою:м. Чуднів, вул. Мала Житомирська, 5;
  • нежитлове приміщення Міського будинку культури, загальною площею 1291,8 м2, за адресою: м. Чуднів вул. Соборна, 6.

За довідками та з пропозиціями звертатись за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146, у відділ економічного розвитку та комунальної власності міської ради, тел. 0963075132.