Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Чуднівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Чуднівської міської ради «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди та Типовий договір оренди майна, що належить до комунальної власності Чуднівської міської ради»

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Чуднівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Чуднівської міської ради «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди та Типовий договір оренди майна, що належить до комунальної власності Чуднівської міської ради» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

 

Проект регуляторного акту передбачає розробку Порядку проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності Чуднівської міської ради щодо регулювання договірно-майнових відносин, що виникають при наданні в оренду майна, що належить об’єднаній територіальній громаді Чуднівської міської ради. Зазначене рішення, у відповідності до Законів України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні» врегульовує питання порядку надання в оренду майна комунальної власності, укладення договорів оренди, задоволення прав та інтересів фізичних та юридичних осіб, прав та інтересів об’єднаної територіальної громади Чуднівської міської ради, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в громаді, підвищення ефективності використання майна комунальної власності Чуднівської міської ради.

 

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції:

Чуднівська міська рада, вул. Героїв Майдану, 146, м. Чуднів, Житомирська область, 13201, тел. (04139) 2-15-91; (04139) 2-17-81, факс: (04139) 2-13-81, Е  mail: misto2019@ukr.net, сайт https://chudniv-miskrada.gov.ua.

 

Повна редакція зазначеного проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному сайті Чуднівської міської ради https://chudniv-miskrada.gov.ua19 липня 2019 року в розділі «Регуляторна політика».

 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу необхідно надсилати протягом  30-ти календарних днів з дня оприлюдненняу письмовій формі за адресою

  1. 13201,м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146, Чуднівська міська рада;

Електронною поштою: Е-mail: misto2019@ukr.net« повернутися до списку новин