22 серпня о 10-00 на стадіоні «Тетерів» відбувся другий щорічний забіг «Шаную воїнів. Біжу за Героїв України».

Організаторами забігу стали Чуднівська міська рада та громадська організація «Спілка учасників бойових дій в АТО та волонтерів у м. Чуднів та Чуднівському районі».

На заході також були присутні члени родин загиблих воїнів-земляків: мати Івана Рудніцького, батько та мати Олександра Борушевського, батько та мати Олега Поліщука, дружина Віталія Вашеняка.

Згідно даних реєстрації у другому щорічному забігу «Шаную воїнів. Біжу за Героїв України», який у Чуднові проводиться вперше, взяли участь 64 чоловіки. Зокрема 20 жінок. Вік учасників від 10 років до 52 – Віталій Семенчук.

Серед учасників були учнівська молодь та вчителі навчальних закладів громади, вихованці та тренери Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи, військовослужбовці в/ч А 1979 та Чуднівського РВК, учасники антитерористичної операції на сході України, члени козацького товариства ім. Северина Наливайка, громадськість міста.

Дистанція забігу – 2 км.

Кожен учасник забігу на фініші отримав подяку Чуднівської міської ради.

По завершенні заходу у Святопокровській церкві, що знаходиться у парку, відбувся поминальний молебень за загиблими воїнами на сході України.