Дата: 30.08.2019 11:37

29 серпня у актовому залі КЗ «Чуднівський ліцей», напередодні початку нового навчального року, вже традиційно було проведено серпневу конференцію педагогічних працівників Чуднівської міської ради. Конференція розпочалася із вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання та покладанням  квітів до пам’ятного знаку "Борцям за єдність та незалежність України".

На конференції були присутні педагогічні колективи дванадцяти закладів загальної середньої освіти, чотирнадцяти закладів дошкільної освіти, Міського будинку школяра.

У роботі конференції взяли участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Миколайович Дячук, в.о.директора Чуднівського районного інклюзивно-ресурсного центру Щебликіна Олена Валеріївна, керівник ПП "ЕЛЬПЛАСТ-ПОЛІССЯ" Левик Віталій Андрійович. З вітальним словом до педагогів виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дячук Володимир Миколайович.

Учасники та гості конференції заслухали доповідь начальника відділу освіти Чуднівської міської ради Кривоцюка Володимира Євгеновича  “Досягнення та виклики на шляху створення Нової української школи”.

У обговоренні доповіді взяли участь: Фіщук Ярослава Леонідівна вихователь Чуднівського закладу дошкільної освіти “Зірочка”, Подолянець Катерина Михайлівна учитель початкових класів Чуднівської загальноосвітньої школи №2, вчитель-тренер Нової Української Школи, Мельник Наталія Юріївна директор Дубищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Щебликіна Олена Валеріївна в.о. директора Чуднівського районного інклюзивно-ресурсного центру.

По завершенню конференції, за результатами готовності закладів освіти громади до 2019/2020 навчальних років, Грамотами міської ради та цінними подарунками нагороджено педагогічні колективи Дубищенської загальноосвітньої школи I-II ступенів, Красногірської загальноосвітньої школи I-II ступенів, Красносільського закладу дошкільної освіти, Турчинівського закладу дошкільної освіти.

Грамотами відділу освіти міської ради та грошовими преміями нагороджено 19 педагогічних працівників, які підготували переможців та призерів обласних предметних олімпіад, виставок, конкурсів, фестивалів. 2 педагогічних працівники отримали Дипломи обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини 2019».