Проведення капітальних робіт внутрішніх санвузлів по навчальних закладах Чуднівської громади

Напередодні нового навчального року завершено капітальний ремонт внутрішніх санузлів в КЗ «Чуднівський ліцей». Кошти на виконання будівельних робіт виділені відповідно до розпорядження КМУ від 18.12.2018 року № 1012-р «Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році» на  забезпечення належних санітарно-гігієничних у мов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти в сумі 480.000 грн а також 48.000 грн. з місцевого бюджету. Проведено ремонт кабінету біології видатки на який становлять 120.000 грн з місцевого бюджету.

Продовжуються будівельні роботи по облаштуванню внутрішніх санузлів в Тютюнниківській  ЗОШ І-ІІІ ступенів на що передбачено 120.000 грн. з державного та 12.000 грн з місцевого бюджетів.