Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

БЛАГОУСТРІЙ ЦЕ СПРАВА КОЖНОГО

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це показник рівня участі територіальної громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту.

 Працівниками Чуднівського міського  комунального підприємства щоденно проводиться клопітка робота по забезпеченню належного стану міста. Працівники установ розташованих у громаді неодноразово долучаються до підтримки чистоти та порядку власних та прилеглих територій. Службою автомобільних доріг завершено ремонт автомобільної дороги Н-03 по території міста Чуднів. Спільними зусиллями комунальників, працівників установ міста, військовослужбовців проведено, поточний ремонт пішохідної частини мосту над річкою Тетерів, пофарбовано перили мосту, проводиться ремонт та фарбування лавок…

Наш час диктує нові підходи до життя в громаді, у тому числі і до того середовища, в якому ми разом проживаємо.

Закликаємо усіх жителів громади по новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність і дотримуватись Правил благоустрою міста. Давайте не будемо байдужими та разом подбаємо про чистоту й охайність біля власних садиб, магазинів, підприємств й установ.

Лише спільними зусиллями всієї громади ми зробимо наш Чуднів містом європейського рівня.« повернутися до списку новин