Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість! Сердечно вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту!

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість!
Сердечно вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту!

Від щирого серця бажаємо здоров’я та благополуччя, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.

Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашій громаді невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості.
Зичимо спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої громади. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Чуднівщини.

Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту!