Заплановані заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту в закладах освіти

Дата: 11.09.2019 16:33

З нагоди  Дня  фізичної  культури  і  спорту  в  закладах  освіти  09  вересня розпочався   Олімпійський  тиждень, в  ході  якого  заплановано  проведення  Олімпійського  уроку з  відзначенням  кращих  спортсменів навчальних закладів, зустрічей  із  ветеранами  спорту та  активними  учасниками  спортивного  життя  міста  та  громади.

Протягом  тижня  проводитимуться  змагання  з  олімпійських  видів  спорту, конкурси  малюнків  на  олімпійську  тематику, вікторини  на  знання  олімпійських  ігор, ознайомлення  учнів  із  досягненнями  спортсменів  України  в  Олімпійських  іграх та  інших  змаганнях, виховних  годин на  спортивну  тематику тощо. Школярі  закладів  освіти Чуднівської  ОТГ  прийматимуть  участь у  спортивних  заходах  з  нагоди  Дня  міста 13  вересня.