13 вересня. День Чуднова «Країна дитинства»

Дата: 13.09.2019 22:14

Мій Чуднів, до тебе я спішу,

Тобі співаю і вірші пишу.

В твоїх житах колосяться хліба,

Гойдається трава, немов жива.

Краса у місті створена людьми,

Достойним шани дякуємо ми.

Мій Чуднів - рідна сторона,

Для мене найпрекрасніша вона.

Мій Чуднів, тут моя земля.

Колосся хвиль золоточолі.

Ти - юність сонячна моя,

І пісня матері, і доля.

Обличчя юних чуднівчан,

Як чисті роси світанкові.

Тобі мій краю дорогий,

Бажаю щастя і любові.

Вже  стало доброю традицією, що відзначення Дня міста розпочинається святковими заходами для дітей.

Сьогодні протягом дня у Чуднівських дошкільних навчальних закладах «Зірочка» та «Весянка» проходили дитячі розваги «Ми – маленькі чуднівчани».

Спортивні ігри та розваги з нагоди  Дня міста та Олімпійського тижня на Житомирщині у навчальних закладах міста відбувалися під гаслом «Наші перемоги тобі, рідний Чуднів».Фото без описуФото без опису

На Замковій площі відбулося святкове дійство «Країна дитинства».

Своїми талантами, співами і танцями поділилися з гостями свята маленькі чуднівчани. Вони наповнили серця всіх присутніх теплом та щирими емоціями.

Фото без описуФото без описуФото без описуПрацівники міської бібліотеки запросили бажаючих на гру –вікторину «Моє улюблене місто – Чуднів». З краєзнавчою літературою та з книжками - новинками всі бажаючі ознайомились біля розгорнутої бібліотечної виставки – презентації «Лови момент! Новинки літератури».

Фото без описуФото без опису

Окрасою сьогоднішнього свята стала фотовиставка «Чуднів- це моє місто», яка розміщувалась праворуч від сцени.

Фото без описуІз присутніми дітьми провели конкурс малюнків на асфальті «Чуднів очима дітей». Всі малюнки були дуже яскраві, наповнені позитивом та гарними емоціями. По закінченні конкурсу всі його учасники отримали заохочувальні призи від Чуднівської міської ради.

О 16 годині сім вуличних футбольних команд міста зібралися на турнірі, який відбувся на футбольному майданчику зі штучним покриттям, що знаходиться на території КЗ «Чуднівський ліцей». Переможцями турніру стала команда вулиці Сонячна.

Фото без описуФото без опису

З найкрищими побажаннями та подарунками з нагоди Дня міста, керівництво Чуднівської міської ради навідалось до найстарших жителів міста Чуднів.