Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чуднівської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування «Чуднів АС – вул. Івана Рудні

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чуднівської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування «Чуднів АС – вул. Івана Рудніцького воїна-Героя АТО»»

 

Виконавчий комітет Чуднівської міської ради, відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чуднівської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування «Чуднів АС – вул. Івана Рудніцького воїна-Героя АТО»»

 

Цей аналіз регуляторного впливу розроблений на виконання вимог статті 8 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11 вересня 2003 року № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року  № 308.

 

Термін дії запропонованого регуляторного акта – до прийняття наступного регуляторного акта, який залежатиме від економічних чинників (динаміка зміни вартості паливно-мастильних матеріалів, підвищення законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, зміни у податковому законодавстві тощо).

 

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції:

 

Виконавчий комітет Чуднівської міської ради, вул. Героїв Майдану, 146,м. Чуднів, Житомирська область, 13201, тел. (04139) 2-15-91, 2-17-81, факс: 2-13-81, Е-mail: misto2019@ukr.net сайт: https://chudniv-miskrada.gov.ua

 

Повна редакція зазначеного проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Чуднівської міської ради https://chudniv-miskrada.gov.ua 25 вересня 2019 в розділі регуляторна діяльність.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення (з 25.09 2019 р. по 25.10. 2019р. )поштою або в електронній формі на e-mail: misto2019@ukr.net

 « повернутися до списку новин